Przystań
Terapeutyczna

SPECJALISTYCZNE GABINETY
PSYCHOTERAPEUTYCZNE I PSYCHOLOGICZNE

O NAS


Przystań Terapeutyczna powstała z myślą o osobach, które chcą lepiej zrozumieć siebie, swoje emocje i zachowanie, które pragną odzyskać równowagę wewnętrzną i poczucie własnej wartości, którym zależy na tym, aby ich życie było bardziej satysfakcjonujące i szczęśliwe. 

Pomagamy osobom, które doświadczają trudności emocjonalnych, mają poczucie niepanowania nad sobą i swoim życiem, doświadczają wewnętrznej pustki, cierpią z powodu objawów lęku i depresji utrudniających funkcjonowanie i obniżających poziom życia, mają problemy w relacjach interpersonalnych, czują się samotne i nierozumiane, pragną stworzyć bliską, intymną relację, ale doświadczają niepowodzeń w tym obszarze.

Jesteśmy dla tych, którzy na skutek trudnej sytuacji życiowej, nagłego kryzysowego wydarzenia, doświadczają przeżyć przewyższających ich zwyczajowe sposoby radzenia sobie z problemami. Oferujemy pomoc parom, które chcą poprawić wzajemną komunikację, odbudować lub wzmocnić więź, poradzić sobie z problemami.

Naszą ofertę kierujemy do dorosłych, młodzieży oraz dzieci.

Metody pracy:

psychoterapia psychodynamiczna,
psychoterapia poznawczo-behawioralna,
psychoterapia humanistyczna,
poradnictwo psychologiczne,
interwencja kryzysowa.

PSYCHOTERAPIA
INDYWIUDALNA

Psychoterapia może być rozwiązaniem dla osób, które doświadczają trudności emocjonalnych, mają poczucie niepanowania nad sobą i swoim życiem, doświadczają wewnętrznej pustki, cierpią z powodu objawów lęku i depresji utrudniających funkcjonowanie i obniżających poziom życia, mają problemy w relacjach interpersonalnych, czują się samotne i nierozumiane, pragną stworzyć bliską, intymną relację, ale doświadczają niepowodzeń w tym obszarze.

Więcej >>

para układająca dłonie w kształt serca

PSYCHOTERAPIA
MAŁŻEŃSKA (PAR)

Każda para staje w obliczu trudności, które utrudniają wzajemne utrzymanie bliskich i przynoszących satysfakcję relacji. W niektórych przypadkach staje się to tak dużym problemem, że partnerzy nie potrafią znaleźć nici porozumienia w kluczowych dla związku sprawach. Celem terapii małżeńskiej (par) jest przywrócenie takiego funkcjonowania małżeństwa/pary, w którym obie strony będą czuły się satysfakcjonująco.

Więcej >>

PSYCHOTERAPIA ZABURZEŃ SEKSUALNYCH

Prowadzimy psychoterapię zaburzeń seksualnych oraz poradnictwo i konsultacje w zakresie trudności dotyczących życia seksualnego. Wskazaniami do wizyty u seksuologa są między innymi: zaburzenia pożądania i orgazmu, zaburzenia erekcji u mężczyzn, bolesność przy współżyciu, a także problemy w zakresie tożsamości i orientacji seksualnej.

Więcej >>